Ministerstvo obrany prodává nepotřebný majetek. Přibylo dalších 11 nemovitostí, k mání jsou i bývalé vojenské bunkry

Ministerstvo obrany prodává nepotřebný nemovitý majetek. Nově je v něm jedenáct neinzerovaných nemovitostí.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Nabídka inzerovaných nemovitostí Ministerstva obrany se rozrostla o dalších jedenáct doposud neinzerovaných položek. Z toho je v nabídce osm objektů bývalého pohraničního opevnění. Požadovaná minimální kupní cena v souhrnu dosahuje 3,56 milionů korun. 

Kde nemovitosti MO nalézt

Inzeráty v úplném znění naleznete na webových stránkách www.onnm.army.cz a centralniadresa.cz. Také webové stránky nabidkamajetku.cz Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových tyto inzeráty zveřejňují. Rovněž jsou informace o inzerovaných nemovitostech Ministerstva obrany k dohledání na portálech Sreality a HyperReality. 

iZdroj fotografie: Depositphotos

Například severně od Žatce se na jižním okraji průmyslové zóny Triangle nabízí pozemek o výměře 0,5 hektaru. Další dva pozemky se nacházejí u Velichova u Žatce a ještě dva jižně od Jihlavy u obce Pístov. Tyto zmíněné pozemky mají oba rozlohu okolo 0,9 hektaru. Čtyři inzerované pozemky jsou v Hradci Králové a mají rozlohu přibližně 0,5 hektaru. 

Inzerují se i řopíky

V nabídce naleznete i objekty bývalého pohraničního opevnění. Šest opevnění, nacházejících se na severní Moravě a ve Slezsku, se nachází na cizích pozemcích. Dále se v nabídce objevilo pět řopíků, které jsou v nabídce úplně poprvé. Jedná se o tři objekty v katastru obce Adolfovice v okrese Jeseník a další dva jsou v katastru Šléglov v okrese Šumperk. 

iZdroj fotografie: Depositphotos

Mezi inzeráty můžete nalézt i tři řopíky s vlastním pozemkem v Čechách, poblíž Podbořan v obci Očihov. Rozšíření a další zveřejnění nabídky nemovitostí Ministerstva obrany je naplánováno na 24. srpna letošního roku. Na webových stránkách www.onnm.army.cz jsou zveřejněny také veškeré dokumenty.

Zdroj: MOČR

Diskuze Vstoupit do diskuze
100 lidí právě čte
Zobrazit další články