Věnujte army zážitek na vlastní kůži

Pokud máte ve svém okolí army nadšence a hledáte pro ně vhodný dárek, může to být poměrně těžký úkol. Zvlášť v případě, že má domov i garáž plnou vojenské sbírky a techniky. Spíš než si lámat hlavu s tím, s jakým úlovkem z army shopu se trefíte, vsaďte na zážitky. S těmi se trefíte vždycky – každý je unikátní a hlavně, zůstává navždy.

                   

Proč darovat army zážitek?

Ne náhodou roste popularita zážitkových dárků po celém světě. Darování zážitku má hned několik výhod, které jsou ještě více patrné v případě těch s vojenskou tématikou.

 • Materiální dárky jsou risk, nevíte, jestli je obdarovaný ocení, jestli je třeba už nemá apod. Zážitek je unikát. I kdyby již podobný někdy absolvoval, nikdy nebude stejný.
 • Výběr vojenských zážitků je opravdu velký. Od střelby, přes jízdu v tanku až po přespání v bunkru.
 • Zejména kolem Vánoc je také výhodou, že poukaz na zážitek můžete snadnou pořídit online a poté třeba vytisknout. Díky tomu se nemusíte bát, že dárek nedorazí včas nebo budete muset trávit dlouhé chvíle ve frontách při vyzvedávání.
 • Pokud nejste military nadšenec, nemusí se vám podařit vybrat vhodný hmotný dárek. Zatímco při darování vojenského zážitku skoro nejde šlápnout vedle.
i

Jaké zážitky pořídit pro vojenské nadšence?

Výběr zážitků pro vojenské nadšence je v České republice opravdu široký. Níže jsme pro vás připravili některé možnosti jako inspiraci, variant je ale opravdu mnoho. Celou nabídku si prohlédněte zde.

 1. Noc v bunkru
  • Kdy se vám poštěstí přespat v reálném bunkru? Tenhle zážitek ocení každý s military duší.
 2. Střelba všeho druhu
  • Darovat můžete hned několik speciálních balíčků, v rámci kterých si obdarovaný může vyzkoušet střelbu z různých druhů zbraní pod vedením instruktora. Pro začátečníky na indoor střelnici, pro pokročilejší i v realistických podmínkách venkovní střelnice. Tento dárek může být i dobrým tréninkem před získáním zbrojního průkazu.
 3. Opravdový výcvik
  • Hned na několika místech si můžete vyzkoušet vojenský trénink, případně část programu, kterým si procházejí speciální jednotky. Součástí je opět střelba, fyzický trénink, ale i další součástí výcviku. Atmosféra takového dne se jen tak nezapomíná.
 4. Řízení tanku nebo hummeru
  • Pro pravé nadšence je možnost řídit repliky vojenské techniky. Tanky na tankodromu, obrněná vozidla pro pěchotu nebo třeba legendární Hummer. To všechno můžete v rámci zážitkových pobytů vyzkoušet.
 5. Pořádná bitva s kamarády
  • Army nadšenci obvykle ocení i paintball nebo airsoft. Vše pak probíháve speciálních prostorách, ve většině případů lze zapůjčit i vybavení, pokud by obdarovanému ještě některé kousky chyběly.
i
Diskuze Vstoupit do diskuze
60 lidí právě čte
Zobrazit další články