Co se stalo s dětmi Pabla Escobara? V jednu chvíli šel po nich celý svět

Pablo Escobar byl jedním z nejslavnějších narkobaronů v historii. Měl veliké bohatství, ale co jistě mnoho lidí neví, je to, že byl také milujícím otcem a manželem.

Escobar se svým dítětem i Zdroj fotografie: Juan Pablo Escobar / Creative Commons / CC BY SA
i Zdroj fotografie: Juan Pablo Escobar / Creative Commons / CC BY SA
i Zdroj fotografie: Adrian Grindbakken / Public Domain
i Zdroj fotografie: Uživatel Exdopamine / Public domain
Další 0 fotografie
                   

Escobar pocházel z velmi skromné a chudobou zbídačené rodiny a jako mnoho mladých chlapců v tomto regionu se kvůli mizerným životním podmínkám stal zločincem. Jeho děti ale žily život plný přepychu, který jim Escobar poskytoval. Se svou ženou Marií měl dvě děti, a to Juana Pabla Escobara Henaa a Manuelu Escobar. Ale vzhledem k jeho dalším milostným vztahům je možné, že měl i nemanželské děti.

Escobarovy děti žijí velmi odlišný život

Pablo Escobar zemřel 2. prosince 1993 a jak už bylo zmíněno, ponechal po sobě dvě děti, které naštěstí žijí velmi odlišný život než jejich otec Pablo. Jednomu ze dvou jeho dětí se podařilo zůstat stranou pozornosti. O jeho dceři Manuele Escobar, nikdo moc neví, své místo pobytu úspěšně tají a na sociálních sítích nejsou k nalezení ani zmínky o ní a jejích vztazích s přáteli, pod.

Escobar se svým synem iZdroj fotografie: Juan Pablo Escobar / Creative Commons / CC BY SA

Je však o ní několik zpráv. Po Escobarově smrti se ukryla se svou matkou a nejspíše obě žijí pod falešným jménem. Spekuluje se, že pro změnu jména se rozhodla, protože vždy byla cílem nepřátel svého otce. Její bratr se vyjádřil, že Manuela se jednou nechtěně zapletla do jednoho z pokusů o zabití Escobara. Přežila jen s lehkým zraněním. Každopádně jejich bydliště a identitu po tomto incidentu utajili.

İşte Pablo Escobar’ın, uğruna milyonlar yaktığı kızı Manuela Escobar.

Zveřejnil(a) Středa 1. února 2017

Mnozí se však domnívají, že tento tlak neustála a že měl negativní dopad na její život. Manuela zřejmě stále žije ve strachu, že bude nalezena nepřáteli jejího otce a ti se pokusí jí zavraždit. Je možné, alespoň dle některých lékařských odborníků, že u Manuely se vyvinuly deprese a úzkosti ze všech těchto zážitků, které si díky otci musela prožívat. Je však pravděpodobné, že přes to se snaží žít normální život.

Syn Pabla Escobara, Juan Pablo Escobar Hennaa

Manuele se podařilo před veřejností ukrýt, zato synovi Pabla Escobara ne a záři reflektorů se nevyhnul. Změnil si jméno na Sebastiana Marroquina a velmi široce se rozpovídal o životě svého otce. Byl dokonce hlavní hvězdou dokumentu z roku 2009 pod názvem Sins of My Father, kde podrobně popisuje dopady činů svého otce na svůj život.

Juan Pablo Escobar, syn Pabla Escobara iZdroj fotografie: Adrian Grindbakken / Public Domain

Sebastian dokonce roku 2014 vydal knihu pod názvem Pablo Escobar, můj otec. Peníze, které z tohoto projektu utržil, věnoval hlavně kolumbijským charitativním projektům a dalším filantropickým organizacím. Podporuje svou sestru Manuelu a jejich matku. Dělal vše pro to, aby obě ochránil před případným útokem ze strany nepřátel jejich otce.

Kromě těchto skutků i pravidelně chodí do televize a médií, aby pomáhal lidem, kteří trpěli díky jednání Pabla Escobara. Snaží se hodně angažovat v rehabilitačních a charitativních projektech v Kolumbii a také se snaží přispět svojí „troškou“ k vyřešení mnoha problémů v Kolumbii, kvůli kterým se jeho otec obrátil ke zločinu a drogám.

A jak vlastně budou se svým životem nakládat nyní?

Nikdo vlastně nedokáže najisto říct, co nadále bude s rodinou Pabla Escobara. Maria Victoria, Pablova žena a jeho syn Sebastian se pokusili v rámci svých možností pomoci řadě obětí svého otce, ale ne každý v Kolumbii zvláště Sebastianovi věří. I když je v Kolumbii vnímán jako lidový hrdina, je ve společnosti cítit, že ne každý k němu vzhlíží.

Pablo Escobar iZdroj fotografie: Uživatel Exdopamine / Public domain

Manuela se ztráty anonymity bojí do dnes. S rodnou zemí zpřetrhala veškeré vztahy. Minulost jí stále pronásleduje, a dokonce se údajně snažila spáchat sebevraždu. Poté se přestěhovala do Sebastianova domu, kde se o ní starala švagrová. Momentálně nikdo neví, kde se právě teď nachází. Můžeme jen doufat, že pro Pablovu rodinu vše dopadne dobře.

Jak si myslíte, že rodina Pabla Escobara žije dnes?

Zdroj: Who

Galerie

Další 0 fotografie
Diskuze Vstoupit do diskuze
81 lidí právě čte
Zobrazit další články