Veletrh IWA se přesouvá až na rok 2022

Loňský rok konání hromadných akcí nepřál. A pokud se rychle neobjeví spolehlivá a bezpečná vakcína proti koronaviru, nebude se rok 2021 od toho předchozího nikterak lišit. Omezeny proto byly i budou také veletrhy, včetně těch zbrojařských.

i Zdroj obrázku: Pixabay.com
                   

Základním charakteristickým rysem takových veletrhů je, že jde o akce s mezinárodními vystavovateli i hosty. A cestování čelí ještě větším regulacím než společenské akce.

iZdroj obrázku: Pixabay.com
I tento veletrh se musí přesunout

IWA OutdoorClassics

Veletrh IWA OutdoorClassics je prestižní akcí pořádanou v sousedním Německu, jde o veletrh zaměřený na lovecké a sportovní střelné zbraně. Každoročně se ho účastní řada českých vystavovatelů i návštěvníků. Letošní ročník byl ovšem zrušen a stejný osud potkal i ten příští, který by za normálních okolností proběhl v březnu 2021. Předběžně ohlášený termín příštího veletrhu je od 3. do 6. března 2022. Také tentokrát budou k vidění:

  • Zbraně všech kategorií od loveckých a sportovních, přes signální a plynové až k historickým
  • Lovecké a outdoorové oblečení všeho druhu
  • Specializované vybavení a výstroj pro bezpečnostní složky a služby osobních ochránců
  • Potřeby pro myslivce a lovce
iZdroj obrázku: Pixabay.com
Vše až v roce 2022

Pokud máte zakoupené vstupenky na letošní ročník a ještě nejste s organizátory domluveni na kompenzaci za nemožnost jejich využití, měli byste se na ně neprodleně obrátit. Kromě vrácení platby, které podléhá německým předpisům pro akce zrušené v důsledku protiepidemických opatření, je možné vstupenku vyměnit za lístek na příští veletrh.

Mobilní aplikace

Organizátoři veletrhu nicméně uznávají, že ani termín na rok 2022 nemusí být nutně neměnný. Jakékoli dlouhodobé plánování je v dnešní době prakticky nemožné. Proto zájemcům o vstupenky doporučují, aby si nainstalovali mobilní aplikaci veletrhu. Ta je na případné změny včas upozorní a užitečná bude také při konání samotné akce.

Diskuze Vstoupit do diskuze
142 lidí právě čte
Zobrazit další články
Události247.cz
Události247.cz
Falešná rakovina nebo pomoc lidem v tíživé situaci: Podvodníci lákají z lidí peníze přes sociální sítě
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Co když se střetnou moderní tanky T-90M a Leopard 2: Stroje Ukrajiny jsou rychlejší, ale ruští vojáci mají lepší dovednosti
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Jaká je ideální teplota v bytě a proč: Zdraví dospělí by neměli jít pod dvacet, senioři a nemocní po 18 °C
adbz.cz
adbz.cz
Starý chleba najde uplatnění při smažení i vaření vývaru. Přišla na to kdysi jedna moudrá hospodyňka