Ruská národní expozice bude uspořádána na výstavě IWA OutdoorClassics 2022

Na 47 mezinárodním průmyslovém veletrhu loveckých a sportovních zbraní, příslušenství a vybavení pro odpočinek IWA OutdoorClassics 2022 bude umístěn pavilon za účasti 13 předních ruských firem.

                   

Kolektivní expozici o rozloze více než 200 metrů čtverečních pod značkou MADEINRUSSIA organizuje Ruský exportní centrum. Vedoucí představitelé průmyslu, představí na veletrhu nejnovější funkce produktů a technických řešení ruských výrobců, seznámí hosty s rozmanitostí jejich vývoje. 

Výstava IWA OutdoorClassics 2022, která se bude konat od 3 do 6 března v Německu, na výstavišti v Norimberku je bezpodmínečným lídrem v řadě podobných událostí.

 Jeden z účastníků ruské expozice na IWA OutdoorClassics bude jediným výrobcem nábojů do systémů pro boj zblízka FKP «Kazaňská státní prášková továrna» s historií více než dvou století, a také své výrobky představí NPF «AZOT», která se od roku 1992 zabývá výrobou loveckých a sportovních nábojů pro hladké zbraně, díly pro patrony.  

Na expozici bude možné seznámí se s termovizními přístroji pro civilní trh produkční společností «MODUL», různé kazetami od AO «Krasnosaudskij chemický závod», zbraň sebeobrany a speciální prostředky pro silové a bezpečnostních struktury od «MART GROUPP», výroba nožů kovárny «KOVAL», opto-elektronických zařízení civilní a speciální od OO TPK «Argus-NV» pod značkou «INFATECH».

Také jejich vývoj představí: AO «ФНПЦ» Výzkumný ústav aplikované chemie», «5.45 DESIGN®», «Rotor 43», Tulská továrna na výrobu sklíčidla, «Technostudia profil», OO «Yunik Leb». Ruská expozice bude umístěna v hale 7A, na stánku 300.

 Více informací o výstavě IWA OutdoorClassics 2022 naleznete na: www.iwa.info

Diskuze Vstoupit do diskuze
146 lidí právě čte
Autor článku

Jaromír Pecák

Zobrazit další články